Centrum prasowe

Beesfund.com jest pierwszą w Polsce platformą finansowania społecznościowego o charakterze udziałowym. Umożliwia pomysłodawcom zachęcanie Internautów do gromadzenia kapitału na realizację własnych przedsięwzięć biznesowych, społecznych i kulturalnych.

Jeżeli są Państwo zainteresowani otrzymywaniem informacji prasowych portalu beesfund.com, zachęcamy do kontaktu.

KONTAKT DLA MEDIÓW

Magdalena Mikulska

magda.mikulska@remarkableones.com

+48 602 18 98 86

Informacje prasowe

GPW otwiera się na startupy – tworzy Akcelerator wspólnie z platformą Beesfund

08.06.2017r.

Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. oraz Beesfund S.A. - największa polska platforma equity crowdfundingowa, podpisały porozumienie o współpracy. Na jego mocy powstanie Akcelerator, który ułatwi networking z całym ekosystemem startupowym i będzie budował zainteresowanie startupami wśród spółek giełdowych

Informacja prasowa: remarkableones.prowly.com

 

TO NAPRAWDĘ DZIAŁA – MIGAM WRACA NA PLATFORMĘ BEESFUND.COM PO SUKCESIE PIERWSZEJ RUNDY FINANSOWANIA SPOŁECZNOŚCIOWEGO

08.05.2017r.

Ponad 300 tys. zł zebrane podczas pierwszej emisji akcji i gotowość do zebrania kolejnych 400 tys. zł. Ich pomysł i chęć eliminowania barier komunikacyjnych w kontakcie z Głuchymi przekonały społeczność inwestorów Beesfund.com. Teraz wracają, aby wspólnie pomagać dalej. Migam.org zamierza pozyskać kolejne środki na rozwój dzięki sprawdzonemu modelowi finansowania, którym jest crowdfunding udziałowy.

Informacja prasowa: remarkableones.prowly.com

 

Polacy chcą zmieniać na lepsze atmosferę pracy w firmach za granicą

26.04.2017r.

Bartosza Michałek - były prezes giełdowej spółki Comperia.pl po walidacji modelu biznesowego i rozpoznaniu reakcji polskiego rynku na nowy projekt iniJOB idzie dalej. Wraz ze wspólnikiem oraz całym zespołem planują poprawić atmosferę pracy w firmach w Polsce i za granicą. Fundusze potrzebne do wyjścia na nowe rynki zbierze m.in. wśród inwestorów Beesfund.com. W tym celu ruszyła kampania sprzedaży 5000 akcji na www.akcjainiJOB.pl.

Informacja prasowa: remarkableones.prowly.com

 

SKALOWANIE BIZNESU I WDROŻENIA ZA GRANICĄ - TAKETASK BUDUJE SPOŁECZNOŚĆ INWESTORÓW

06.02.2017r.

Badania rynku, w oparciu o ekonomię współpracy w Polsce prowadzą od 2013r. W 2016r. zrealizowali 47 projektów i 16 tys. zadań dla 17 klientów. Mają 14 tys. pobrań aplikacji i kilka tysięcy agentów w całej Polsce. Tak dopracowany model biznesowy spółka TakeTask zamierza wdrożyć za granicą. W tym celu rozpoczęła emisję akcji w oparciu o crowdfunding udziałowy, korzystając z pomocy Beesfund.com.

Informacja prasowa: remarkableones.prowly.com

 

THE GIMBLE - GIMBAL 3 GENERACJI OD ACR SYSTEMS DOFINANSOWANY PRZEZ INWESTORÓW Z BEESFUND.COM

01.02.2017r.

Advanced Cinema Robotic Systems Spółka Akcyjna (ACR Systems S.A.) zamierza pozyskać 400 tys. zł na rozwój, w tym produkcję innowacyjnego stabilizatora kamer 3 generacji - The Gimble. Finansowanie mogą zapewnić entuzjaści rozwiązań technologicznych, którzy dobrze znają gimbale marki ACR Systems, ale także drobni inwestorzy, którzy w zamian za wsparcie finansowe otrzymają akcje spółki i tym samym udziały w przyszłych zyskach. Sprzedaż akcji odbywa się na zasadach crowdfundingu udziałowego i przy wsparciu inwestorów z platformy Beesfund.com. Akcje ACR Systems S.A. dostępne są na stronie invest.acr-sys.com.

Informacja prasowa: remarkableones.prowly.com

 

THE GIMBLE - INNOWACYJNY STABILIZATOR OBRAZU 3 GENERACJI

18.01.2017r.

Platforma crowdfundingu udziałowego Beesfund.com ogłasza rozpoczęcie kampanii promującej emisję akcji spółki Advanced Cinema Robotic Systems Spółka Akcyjna (ACR Systems S.A.). Dzięki finansowaniu, które ACR Systems planuje pozyskać od inwestorów z pomocą Beesfund.com, spółka rozpocznie produkcję gimbala trzeciej generacji. Będzie także budowała pozycję lidera na międzynarodowym rynku stabilizatorów kamer. Szczegóły kampanii promocyjnej dostępne są na stronie invest.acr-sys.com.

Informacja prasowa: remarkableones.prowly.com

 

ACR Systems - zaproszenie na Investors Meetup

13.01.2017r.

Advanced Cinema Robotic Systems Spółka Akcyjna ma zaszczyt zaprosić na Investors Meetup, które odbędzie się 17 stycznia 2017 roku o godzinie 18:30, w Business Link PGE Narodowy.

Informacja prasowa: remarkableones.prowly.com

 

Polski crowdfunding udziałowy rośnie w siłę. Kolejna udana akcja na platformie Beesfund.

02.01.2017r.

Cydrownia zakończyła sprzedaż akcji. To już kolejna, bardzo udana, kampania crowdfundingu udziałowego przeprowadzona z pomocą Beesfund. Arek Regiec, prezes platformy, zapowiada następne akcje już na początku 2017 roku.

Informacja prasowa: remarkableones.prowly.com

 

Narodowa inwestycja w polski cydr

28.09.2016r.

Produkowany w Polsce z rodzimych jabłek - Cydr, to najdynamiczniej rozwijająca się kategoria alkoholi niskoprocentowych w kraju. Rynek diagnozuje 30% wzrost sprzedaży, dlatego Cydrownia - największy niezależny producent polskiego cydru - sprzedaje akcje i pozwala każdemu Polakowi zainwestować w ten nowy narodowy alkohol.

Informacja prasowa: remarkableones.prowly.com

 

„KIEŁBA W GĘBIE” SPRZEDAJE KIEŁBASKI I... AKCJE

01.08.2016r.

W 2014 rozpoczynali od jednego Food truck’a. Dziś sieć 3 lokali gastronomicznych Kiełby w Gębie karmi mieszkańców Warszawy a wkrótce i w innych częściach Polski. Apetyty właścicieli są jednak dużo większe. Spółka rozpoczyna właśnie emisję akcji na www.beesfund.com - największej platformie equity crowdfundingowowej w Polsce i wkrótce zamierza podwoić ilości punktów gastronomicznych.

Informacja prasowa (do pobrania): Microsoft Word (docx)

 

FAKTORAMA prognozuje 400% zwrotu z inwestycji i emituje akcje na platformie Beesfund

01.07.2016r.

Najmniejsza sfinansowana faktura to 73 zł. Największa - 4 mln zł. Łączna wartość sfinansowanych faktur - 40 mln zł. Średnia stopa zwrotu w skali roku to ponad 27%. Tak działa Faktorama, która z początkiem lipca rozpoczęła sprzedaż akacji przez platformę Beesfund.

Informacja prasowa (do pobrania): Microsoft Word (docx)

 

Towarzystwa Biznesowe SA emitują akcje na platformie Beesfund

09.05.2016r.

Towarzystwa Biznesowe to organizacja, która tworzy grupy networkingowe zrzeszające przedsiębiorców z sektora MŚP. Wspólne działania opierają się na braku konkurencji, rzetelności i przywiązaniu do tradycyjnych wartości. Ta inicjatywa właśnie rozszerza działalność i z pomocą platformy crowdfundingowej Beesfund, emituje akcje o wartości 400 000 zł.

Informacja prasowa (do pobrania): Microsoft Word (docx)

 

Zostań właścicielem restauracji Kalaya – Restaurant & Bar w Warszawie

26.04.2016r.

Właściciel restauracji Kalaya, grupa Harbour Restaurants Group S.K.A, wspólnie z największą platformą crowdfundingu udziałowego w Polsce, www.beesfund.com, planuje zebrać dodatkowy kapitał w celu wsparcia naszego ciągłego rozwoju i dalszej ekspansji w Polsce i zagranicą. Kampania, mająca na celu zebranie 400 000 pln właśnie się rozpoczeła.

Informacja prasowa (do pobrania): Microsoft Word (docx)

 

Beesfund to kapitał na rozwój biznesu od społeczności

18.04.2016r.

Na polskim rynku funkcjonuje alternatywa dla małych i średnich przedsiębiorstw, które szukają wsparcia finansowego – Beesfund. To forma croundfundingu oparta na private equity, pozwalająca w krótkim czasie zebrać do 400 000 PLN na rozwój przedsiębiorstwa.

Informacja prasowa (do pobrania): Microsoft Word (docx)